Krizová intervence nejen pro streetwork - rozšiřující

TERMÍN KURZU:

5. 12. 2024 10:00-17:30
6. 12. 2024 9:00-16:30

ROZSAH KURZU:

16
vyučovacích hodin

MÍSTO KONÁNÍ:

Praha
Charita, Školicí středisko Marianeum, Praha 2, Máchova 7 Web →

ANOTACE:

Kurz navazuje na kurz Krizová intervence nejen pro streetwork – základy. Absolvování základního kurzu je podmínkou účasti na kurzu rozšiřujícím. Účastníci si mohou prohloubit své vědomosti o specifických postupech krizové intervence (práce se suicidálním klientem, náročné situace v krizové intervenci) a při praktických nácvicích trénovat své dovednosti vést krizově-intervenční hovor. Kurz je vedený interaktivní formou a dostatek prostoru je věnován kazuistikám z praxe účastníků tak, aby si mohli odnést individuální tipy pro svou práci s klienty. Část kurzu je věnovaná psychohygieně pracovníků a prevenci vyhoření a etickým dilematům v krizové intervenci.


Podmínkou účasti na tomto kurzu je absolvování kurzu Krizová intervence nejen pro streetwork – základy.

Maximální počet účastníků:

16

CENA KURZU:

4 600,00 Kč
4 100,00 Kč

pro účastníky z členských zařízení České asociace streetwork, z.s.

Pro účastníky bude k dispozici káva a čaj.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK:

14. 11. 2024

lektoři:

Mgr. Zuzana Tupá

Vystudovala sociální pedagogiku a psychosociální studia. Dlouho pracovala na Lince bezpečí jako konzultant a následně jako vedoucí směny, nyní je součástí jejího lektorského týmu. Má zkušenosti také z linky důvěry pro dospělé a s lidmi s duševním onemocněním. Praxi má i s vedením lektorských týmů. V současné době se převážně věnuje psychoterapeutické praxi, ve které pracuje s adolescenty, dospělými a s páry.

řekli o nás

Velmi dobrá atmosféra, bezpečí. Skvělý kurz.

listopadu 2022

Takto si predstavujem prebiehanie každého kurzu.

listopadu 2022

Velmi se mi líbilo přátelské a bezpečné prostředí kurzu. Oba lektoři byli skvělí, zodpověděli dotazy, drželi si příjemné rozpoložení i přes excentrické projevy některých účastníků. Za to klobouk dolů. A také jsem si tuze užila prostory, ve kterých se kurz konal.

června 2021

KLÍČOVÁ SLOVA

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK:

14. 11. 2024
PŘIHLÁSIT SE NA KURZ

newsletter

Chcete dostávat aktuální informace?